Site map         укр eng

Наказ Національного агентства екологічних інвестицій України "Про затвердження Інструкції про реалізацію проектів спільного впровадження за національною процедурою "


7 листопада 2008

 

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО ЕКОЛОГІЧНИХ ІНВЕСТИЦІЙ УКРАЇНИ

 

 

НАКАЗ

 

м. Київ

_______________                                                                                   № _______

 

Про затвердження Інструкції про реалізацію

проектів спільного впровадження

за національною процедурою

 

Відповідно до Порядку підготовки, розгляду, схвалення та реалізації проектів, спрямованих на скорочення обсягу антропогенних викидів парникових газів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 року № 206 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2008 року № 718),

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію про реалізацію проектів спільного впровадження за національною процедурою, що додається.

2. Установити, що в другому півріччі 2008 р. для проектів, що спрямовані на скорочення обсягу антропогенних викидів парникових газів і схвалені в установленому порядку до набрання чинності цього наказу, підставою для зарахування одиниць скорочення викидів на рахунки власників об'єктів або їх електронного переказу з рахунку України на рахунок покупця є отримання Національним агентством екологічних інвестицій заяви власника об'єкта та верифікаційного висновку незалежного органу, що має постійну або тимчасову акредитацію при Наглядовому комітеті спільного впровадження, яким підтверджуються обсяги скорочення антропогенних викидів парникових газів, досягнуті в результаті реалізації зазначених проектів.

3. Установити, що в ході реалізації проектів спільного впровадження, за якими отримано листи-схвалення до набрання чинності цього наказу, власники об’єктів надають до Нацекоінвестагентства звіти про моніторинг та верифікаційні висновки з періодичністю, визначеною проектно-технічною документацією, що пройшла детермінацію.

4. Департаменту розвитку екологічного ринку (Бебешко Т.А.) у п'ятиденний строк подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Морданя М.В.

 

Голова                                                                                        І. Лупальцов

 

ПОГОДЖЕНО:

Міністр охорони навколишнього

природного середовища України                                           Г.Філіпчук
-POLL-

Commitment Period

(1)-2008-2012

Assigned Ammount Units  -

 4 604 184 663 t CO2-eqv

Commitment Period Reserve -

2 013 329 750 t CO2-eqv

Announcement